Avropa Liqasının I və II təsnifat mərhələsinin cütlükləri (SİYAHI) » Premyer.Az
» » » Avropa Liqasının I və II təsnifat mərhələsinin cütlükləri (SİYAHI)

Avropa Liqasının I və II təsnifat mərhələsinin cütlükləri (SİYAHI)

Avropa Liqasının I və II təsnifat mərhələsinin cütlükləri (SİYAHI)İsveçrənin Nyon şəhərində keçirilən püşkatma mərasimində Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsinin cütlükləri müəyyənləşib.
Premyer.az oyunları diqqətinizə çatdırır: 
 
Qeyd edək ki, I təsnifat mərhələsinin oyunları 30 iyun - 7 iyul, II təsnifat mərhələsinin görüşləri isə 14-21 iyul tarixlərində keçiriləcək.

Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin cütlükləri

"Midtyulland" (Danimarka) - "Suduva" (Litva)
"Levadiya" (Estoniya) - "Torşavn" (Farer adaları)
"Şamrok Rovers" (İrlandiya) - "Rovaniemi" (Finlandiya)
"Breydablik" (İslandiya) - "Jelqava" (Latviya)
"Domjale" (Sloveniya) - "Lusitans" (Andorra)
"Videoton" (Macarıstan) - "Zariya" (Moldova)
"Zimbru" (Molvova) - "Çixura" (Gürcüstan)
  
"Beroe Stara" (Bolqarıstan) - "Radnik" (Bosniya və Hersoqovina)
 
"İnfonet" (Estoniya) - "Harts" (Şotlandiya)
"Atlantas" (Litva) - HİK (Finlandiya)
"Valyur" (İslandiya) - "Bröndbü" (Danimarka)
 
"Runavík" (Farer adaları) - "Şaxtyor" (Belarus)
"Bokelj" (Monteneqro) - "Voyvodina" (Serbiya)
"Santa Koloma" (Andorra) - "Lokomotiv" (Xorvatiya)
"Sloboda" (Bosniya və Hersoqovina) - "Beytar" (İsrail)
"La Fiorita" (San-Marino) - "Debretsen" (Macarıstan)


"Stabek" (Norveç) - "Konna Kvey" (Uels)
"Qöteborq" (İsveç) - "Landudno" (Uels)
"Aberdeen" (Şotlandiya) - "Fola Eş" (Lüksemburq)
AİK (İsveç) - "Bala Taun" (Uels)
AEK (Kipr) - "Folqore" (San-Marino)
"Pünik" (Ermənistan) - "Avropa" (Cəbəllütariq)
"Kukesi" (Albaniya) -  "Rudar" (Monteneqro)
  
"Vaduz" (Lixtenşteyn) - "Sileks" (Makedoniya)
 
"Ventspils" (Latviya) - "Víkinqur" (Farer adaları)
"Sent Patriks" (İrlandiya) - "Jenesse Eş" (Lüksemburq)
"Nomme Kalyu" (Estoniya) - "Trakay" (Litva)
"Differdanj" (Lüksemburq) - "Kliftonvil" (Şimali İrlandiya)
"Dila Qori" (Gürcüstan) - "Şirak" (Ermənistan)
"Çukariçki" (Serbiya) - "Ordabaşı" (Qazaxıstan)
"Neftçi" (Azərbaycan) - "Baltsan" (Malta)
"Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Qoritsa" (Sloveniya")
 

"Linfild" (Şimali İrlandiya) - "Kork Siti" (İrlandiya)
"Reykravík" (İslandiya) - "Qlenavon" (Şimali İrlandiya)
"Dinamo" (Belarus) - "Spartaks" (Latviya)
"Odds" (Norveç) - "Mariehamn" (Finlandiya)
"Şiroki Briyeq" (Bosniya və Hersoqovina) - "Birkirkara" (Malta)
"Rabotniçki" (Makedoniya) - "Buduçnost" (Monteneqro)
"Admira Vacker" (Avstriya) - "Spartak" (Slovakiya)
"Qəbələ" (Azərbaycan) - "Samtrediya" (Gürcüstan)
 
"Teuta" (Albaniya) - "Kayrat" (Qazaxıstan)
 
"Slaviya" (Bolqarıstan) - "Zaqlebiye" (Polşa)
"Spartak" (Slovakiya) - "Hibernians" (Malta)
"Banants" (Ermənistan) - "Omoniya" (Kipr)
"Partizani" (Albaniya) - "Slovan" (Slovakiya)
"Kəpəz" (Azərbaycan) - "Daçiya" (Moldova)
"Şkendiya" (Makedoniya) - "Krakoviya" (Polşa)
"Aktobe" (Qazaxıstan) - "Budapeşt" (Macarıstan)




Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin cütlükləri


"Dila Qori" (Gürcüstan) / "Şirak" (Ermənistan) - "Spartak" (Slovakiya) / "Hibernians" (Malta)
"Hibernian" (Şotlandiya) - "Valyur" (İslandiya) / "Bröndbü" (Danimarka)
"Şamrok Rovers" (İrlandiya) / "Rovaniemi" (Finlandiya) - "Santa Koloma" (Andorra) / "Lokomotiv" (Xorvatiya)
"Dinamo" (Belarus) / "Spartaks" (Latviya) - "Sent Patriks" (İrlandiya) / "Jenesse Eş" (Lüksemburq)
"Runavík" (Farer adaları) / "Şaxtyor" (Belarus) - "Domjale" (Sloveniya) / "Lusitans" (Andorra)
"Neftçi” (Azərbaycan) / "Baltsan” (Malta) - "Şkendiya” (Makedoniya) / "Krakoviya” (Polşa)
"Partizan" (Serbiya) - "Slaviya" (Bolqarıstan) / "Zaqlebiye" (Polşa)
 
"Avstriya" (Avstriya) - "Kukesi" (Albaniya) / "Rudar" (Monteneqro)
"Qrasshoper" (İsveçrə) - "Reykravík" (İslandiya) / "Qlenavon" (Şimali İrlandiya)
"Bokeli" (Monteneqro) / "Voyvodina" (Serbiya) - "Stabek" (Norveç) / "Konna Kvey" (Uels)
"Aktobe” (Qazaxıstan) / MTK (Macarıstan) - "Qəbələ” (Azərbaycan) / "Samtredia” (Gürcüstan)
"Midtyulland" (Danimarka) / "Suduva" (Litva) - "Vaduz" (Lixtenşteyn) / "Sileks" (Makedoniya)
"Nomme Kalyu" (Estoniya) / "Trakay" (Litva) - "Makkabi" (Hayfa, İsrail)
"Beroe Stara" (Bolqarıstan) / "Radnik" (Bosniya və Hersoqovina) - "Atlantas" (Litva) / HİK (Finlandiya)
"Zimbru" (Molvova) - "Çixura" (Gürcüstan) - "Osmanlıspor" (Türkiyə)
"Panionios” (Yunanıstan) - "Odds" (Norveç) / "Mariehamn" (Finlandiya)
"Admira” (Avstriya) / "Spartak” (Slovakiya) - "Kəpəz” (Azərbaycan) / "Daçiya” (Moldova)
"Şiroki Briyeq" (Bosniya və Hersoqovina) / "Birkirkara" (Malta) - "İnfonet" (Estoniya) / "Harts" (Şotlandiya)
"Aberdeen" (Şotlandiya) / "Fola Eş" (Lüksemburq) - "Ventspils" (Latviya) / "Víkinqur" (Farer adaları)
"Differdanj" (Lüksemburq) / "Kliftonvil" (Şimali İrlandiya) - AEK (Kipr) - "Folqore" (San-Marino)
"Maribor" (Sloveniya) - "Levski" (Bolqarıstan)
"Hakken" (İsveç) - "Linfild" (Şimali İrlandiya) / "Kork Siti" (İrlandiya)
AİK (İsveç) / "Bala Taun" (Uels) - "Pünik" (Ermənistan) / "Avropa" (Cəbəllütariq)
"Pyast" (Polşa) - "Qöteborq" (İsveç) / "Landudno" (Uels)
"Teuta" (Albaniya) / "Kayrat" (Qazaxıstan) - "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) / "Qoritsa" (Sloveniya")
"Levadiya" (Estoniya) / "Torşavn" (Farer adaları) - "Slaviya" (Çexiya)
"Partizani" (Albaniya) / "Slovan" (Slovakiya) - "Breydablik" (İslandiya) / "Jelqava" (Latviya)
"La Fiorita" (San-Marino) / "Debretsen" (Macarıstan) - "Torpedo" (Belarus)
"Genk" (Belçika) - "Rabotniçki" (Makedoniya) / "Buduçnost" (Monteneqro)
"Sloboda" (Bosniya və Hersoqovina) / "Beytar" (İsrail) - "Banants" (Ermənistan) / "Omoniya" (Kipr)
"İaşi” (Rumıniya) - "Hayduk" (Xorvatiya) 
      
"Sonderyuske” (Danimarka) - "Stromsqodset” (Norveç)
"Videoton" (Macarıstan) / "Zariya" (Moldova) - "Çukariçki" (Serbiya) / "Ordabaşı" (Qazaxıstan)
284     
Reklam

Reklam