» » » Liqaların püşkatma mərasimi keçiriləcək

Liqaların püşkatma mərasimi keçiriləcək

Aprelin 15-də, saat 15.00-da, AFFA-nın inzibati binasında U-14 Liqası, Coca-Cola U-13 Liqa, U-12 Liqası, U-11 Liqası və U-10 Liqasının final mərhələsinin püşkatma mərasimi keçiriləcək.

 

Premyer.az püşkatmada iştirak edəcək klubları diqqətinizə çatdırır:

 

 

 

U-10 LİQA

Şimal zonası

Mərkəz zonası

Cənub zonası

Şimal-Qərb zonası

Sumqayıtspor PFK

İOEUGİM (Sumqayıt)

Horadiz (Füzuli)

MKT Araz (İmişli)

Xəzər Lənkəran FK

Zirvə (Lənkəran)

Qəbələ İK

Daşqın FK (Zaqatala)

 

Qərb zonası

Naxçıvan zonası

Paytaxt zonası

Bağman TİM (Gəncə)

Ağstafa Gəncləri

Kəngərli (Naxçıvan)

Vətən RİOEUG (Bakı)

Rəvan FK

Neftçi İK İB (Bakı)

Neftçi PFK

Qarabağ FK (Ağdam)

 

U-11 LİQA

Şimal zonası

Mərkəz zonası

Cənub zonası

Şimal-Qərb zonası

Sumqayıtspor PFK

UGİM (Siyəzən)

 

MKT Araz (İmişli)

Füzuli (Füzuli)

 

UGİM (Astara)

Xəzər Lənkəran FK

 

Qəbələ İK

UGİM (Mingəçevir)

 

 

Qərb zonası

Naxçıvan zonası

Paytaxt zonası

Turan İB (Tovuz)

Kəpəz PFK (Gəncə)

Şahbuz (Naxçıvan)

Neftçi PFK

İnter PİK

Xəzər Buzovna (Bakı)

Qarabağ FK (Ağdam)

Neftçi İK İB (Bakı)

 

U-12 LİQA

Şimal zonası

Mərkəz zonası

Cənub zonası

Şimal-Qərb zonası

Təhsil RİM (Sumqayıt)

UGİM (Siyəzən)

Ağsu FK (Ağsu)

Füzuli (Füzuli)

Xəzər Lənkəran FK

Muğan PFK (Salyan)

Qəbələ İK

UGİM (Bərdə)

 

Qərb zonası

Naxçıvan zonası

Paytaxt zonası

Kəpəz PFK (Gəncə)

Gəncə TİM (Gəncə)

 

Şahbuz (Naxçıvan)

 

Neftçi PFK

Vətən RİOEUG (Bakı)

İnter PİK

Neftçi İK İB (Bakı)

Rəvan FK

 

COCA-COLA U-13 LİQA

Şimal zonası

Mərkəz zonası

Cənub zonası

Şimal-Qərb zonası

Quba OK (Quba)

 

MKT Araz (İmişli)

Xudafərin (Cəbrayıl)

 

Xəzər Lənkəran FK

Muğan PFK (Salyan)

 

Daşqın FK (Zaqatala)

UGİM (Mingəçevir)

 

 

Qərb zonası

Naxçıvan zonası

Paytaxt zonası

Turan İB (Tovuz)

TİM (Gəncə)

 

Ordubad (Naxçıvan)

 

Əlincə FK (Masazır)

Vətən RİOEUG (Bakı)

İnter PİK

Neftçi PFK

Qəbələ İK

Qarabağ FK (Ağdam)

 

U-14 LİQA

Şimal zonası

Mərkəz zonası

Cənub zonası

Şimal-Qərb zonası

İOEUGİM (Sumqayıt)

UGİM (Saatlı)

MKT Araz (İmişli)

Xəzər Lənkəran FK

Separadi bələdiyyəsi

Daşqın FK (Zaqatala)

UGİM (Mingəçevir)

 

Qərb zonası

Naxçıvan zonası

Paytaxt zonası

Turan İB (Tovuz)

Kəpəz PFK (Gəncə)

UGİM (Naxçıvan)

Neftçi PFK

Qəbələ İK

Bakı FK

İnter PİK

Qarabağ FK (Ağdam)

Vətən RİOEUG (Bakı)

 

211