Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirildi » Premyer.Az
» » Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirildi

Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirildi

Avropa Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirilib. BATE - "Qarabağ" cütünün pley-offdakı potensial rəqibləri olan "Şerif" - "Valur" matçında meydan sahibləri 1:0 hesabı ilə qalib gəlib.

Cütün cavab oyunları 1 həftə sonra keçiriləcək.

Ufa (Rusiya) - Proqres (Lüksemburq) - 2:1

Alaşkert (Ermənistan) - ÇFR Kluj (Rumıniya) - 0:2

Spartak (Latviya) - Suduva (Litva) - 0:1

Hapoel (Hayfa, İsrail) - Atalanta (İtaliya) - 1:4

Leyptsiq (Almaniya) - Universitatya (Krayova, Rumıniya) - 3:1

Apollon (Kipr) - Dinamo (Brest, Belarus) - 4:0

Dinamo (Minsk, Belarus) - Zenit (Rusiya) - 4:0

Şerif (Moldova) - Valyur (İslandiya) - 1:0

Hapoel (Beer Şeva, İsrail) - APOEL (Kipr) - 2:2

Ludoqorets (Bolqarıstan) - Jrinski (Bosniya və Herseqovina) - 1:0

Mariupol (Ukrayna) - Bordo (Fransa) - 1:3

Siqma (Çexiya) - Kayrat (Qazaxıstan) - 2:0

Şturm (Avstriya) - AEK (Larnaka, Kipr) - 0:2

Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) - Kukesi (Albaniya) - 5:2

Trençin (Slovakiya) - Feyenoord (Hollandiya) - 4:0

Yagelloniya (Polşa) - Gent (Belçika) - 0:1

Nordsyelland (Danimarka) - Partizan (Serbiya) - 1:2

ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - Kopenhagen (Danimarka) - 1:2

Beşiktaş (Türkiyə) - LASK (Avstriya) - 1:0

Genk (Belçika) - Lex (Polşa) - 2:0

Başakşəhər (Türkiyə) - Bernli (İngiltərə) - 0:0

Olimpiya (Sloveniya) - HJK (Finlandiya) - 3:0

Olimpiakos (Yunanıstan) - Lütsern (İsveçrə) - 4:0

Vitess (Hollandiya) - Bazel (İsveçrə) - 0:1

Zarya (Ukrayna) - Braqa (Portuqaliya) - 1:1

Kork Siti (İrlandiya) - Rusenborq (Norveç) - 0:2

Spartak (Subotiça, Serbiya) - Bröndbü (Danimarka) - 0:2

Hayduk (Xorvatiya) - Styaua (Rumıniya) - 0:0

Hibernian (Şotlandiya) - Molde (Norveç) - 0:0

Reyncers (Şotlandiya) - Maribor (Sloveniya) - 3:1

Sarpsborq (İsveç) - Riyeka (Xorvatiya) - 1:1

TNS (Uels) - Midtyulland (Danimarka) - 0:2

Legiya (Polşa) - Düdelanj (Lüksemburq) - 1:2

Slovan (Bratislava) - Rapid (Avstriya) - 2:1

Sevilya (İspaniya) - Jalgiris (Latviya) - 1:0

7 avqust

Pünik (Ermənistan) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) 0:0

39     
Reklam

Reklam