Avroliqa: 2-ci təsnifat mərhələsi başa çatır » Premyer.Az
» » Avroliqa: 2-ci təsnifat mərhələsi başa çatır

Avroliqa: 2-ci təsnifat mərhələsi başa çatır

Avroliqa: 2-ci təsnifat mərhələsi başa çatırBu gün Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq. artıq növbəti mərhələyə vəsiqə qazanan iki klub bəllidi. Lakin bu gün onlara daha 44 kollektiv qoşulacaq.

Avropa Liqası, 2-ci təsnifat mərhələsi, cavab oyunları

31 iyul

Pünik (Ermənistan) - Tobol (Qazaxıstan) 1:0 (ilk oyun 1:2)

1 avqust

Fola Eş (Lüksemburq) – Genk (Belçika) 1:4 (0:5)

2 avqust

19:00. Alaşkert (Ermənistan) - Sutyeska (Çernoqoriya) (1:0)
19:00. Laçi (Albaniya) - Molde (Norveç) (0:3)
19:30. AEK (Kipr) - Dandalk (İrlandiya) (0:0)
19:30. Trençin (Slovakiya) - Qurnik (Polşa) (1:0)
20:00. Dinamo (Minsk, Belarus) - Dunayska Streda (Slovakiya) (3:1)
20:00. Flora (Estoniya) - APOEL (Kipr) (0:5)
20:00. Slaviya (Bolqarıstan) - Hayduk (Xorvatiya) (0:1)
20:00. Trakai (Litva) - Partizan (Serbiya) (0:1)
20:00. Valletta (Malta) - Zrinski (Bosniya və Herseqovina) (1:1)
20:30. Haken (İsveç) - Leyptsiq (Almaniya) (0:4)
20:30. Lillestrom (Norveç) - LASK (Avstriya) (0:4)
21:00. AİK (İsveç) - Nordsyelland (Danimarka) (0:1)
21:00. Admira Vakker (Avstriya) - ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) (0:3)
21:00. Apollon (Kipr) - Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina) (2:1)
21:00. Proqres (Lüksemburq) - Honved (Macarıstan) (0:1)
21:00. Vaduts (Lixtenşteyn) - Jalgiris (Litva) (0:1)
21:00. Linkoln (Cəbəllütariq) - TNS (Uels) (1:2)
21:00. Mariupol (Ukrayna) - Yurqorden (İsveç) (1:1)
21:00. Sparta (Çexiya) - Spartak (Serbiya) (0:2)
21:15. Atromitos (Yunanıstan) - Dinamo (Brest, Belarus) (3:4)
21:30. Slovan (Slovakiya) - Baltsan (Malta) (1:2)
22:00. Asteras (Yunanıstan) - Hibernian (Şotlandiya) (2:3)
22:00. Beşiktaş (Türkiyə) - B36 Torshavn (Farer adaları) (2:0)
22:00. Kopenhagen (Danimarka) - Styarnan (İslandiya) (2:0)
22:00. Vikinqur (Farer adaları) - Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) (0:3)
22:00. Vitess (Hollandiya) - Vitorul (Rumıniya) (2:2)
22:15. Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) - Atalanta (İtaliya) (2:2)
22:15. Maribor (Sloveniya) - Çixura (Gürcüstan) (0:0)
22:30. Domjale (Sloveniya) - Ufa (Rusiya) (0:0)
22:30. Styaua (Rumıniya) - Rudar (Sloveniya) (2:0)
22:45. Alkmaar (Hollandiya) - Kayrat (Qazaxıstan) (0:2)
22:45. Bordo (Fransa) - Ventspils (Latviya) (1:0)
22:45. Bernli (İngiltərə) - Aberdin (Şotlandiya) (1:1)
22:45. Drita (Kosovo) - Düdelanj (Lüksemburq) (1:2)
22:45. La Fiorita (San Marino) - Spartak (Latviya) (0:6)
22:45. Lex (Polşa) - Şaxtyor (Belarus) (1:1)
22:45. Reyncers (Şotlandiya) - Osiyek (Xorvatiya) (1:0)
22:45. Sarpsborq (İsveç) - Senkt-Qallen (İsveçrə) (1:2)
23:00. Kruzeyders (Şimali İrlandiya) - Olimpiya (Sloveniya) (1:5)
23:00. Radniçki (Serbiya) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) (0:2)
23:00. Riu Ave (Portuqaliya) - Yagelloniya (Polşa) (0:1)
23:00. Uypeşt (Macarıstan) - Sevilya (İspaniya) (0:4)
23:00. Hafnarfyordur (İslandiya) - Hapoel (Hayfa, İsrail) (1:1)
00:00. Valyur (İslandiya) - Santa Koloma (Andorra) (0:1)


87     
Reklam

Reklam