"Astana", BATE və "Partizan" növbəti mərhələdə » Premyer.Az
» » "Astana", BATE və "Partizan" növbəti mərhələdə

"Astana", BATE və "Partizan" növbəti mərhələdə

"Astana", BATE və  "Partizan" növbəti mərhələdəDünən Çempionlar Liqasında II təsnifat mərhələsinin cavab görüşlərinə start verilib. Premyer.az xəbər verir ki, ilk oyun günündə 7 qarşılaşma keçirilib. Bu qarşılaşmalardan sonra 3-cü təsnifat mərhələsinə yüksələn 7 komandanın adı bəlli olub.

Azərbaycan çempionu "Qarabağ" ilk oyunda 5:0 hesabı ilə qalib gəldiyi "Samtredia" ilə Gürcüstanda cavab matçına çıxıb və yenə də rəqibindən üstün olub.

Qeyd edək ki, digər 10 oyun isə bu gün keçiriləcək.


18 iyul
  
Çempionlar Liqası

II təsnifat mərhələsinin cavab oyunları

"Astana” (Qazaxıstan) - "Spartak” (Latviya) 1:1
Qollar: Tvumasi, 59 (1:0), Vardanjans, 72 (1:1)
İlk oyun - 1:0

"Vardar” (Makedoniya) - "Malmö” (İsveç) 3:1
Qollar: Rosenborq, 16-pen (0:1), Qrnçarov, 56 (1:1), Barseqyan, 61 (2:1), Nikolov, 90+1 (3:1)
İlk oyun - 1:1

"Alaskert” (Ermənistan) - BATE (Belarus) 1:3
Qollar: Nenadoviç, 18 (1:0), Qordjedçuk, 23 (1:1); 35 (1:2), Volodjko, 78 (1:3)
İlk oyun - 1:1

"Samtredia” (Gürcüstan) - "Qarabağ” (Azərbaycan) 0:1
Qol: Donald Gerye, 22
İlk oyun - 0:5

TNS (Uels) - "Riyeka” (Xorvatiya) 1:5
Qollar: Matei, 41 (0:1), Qavranoviç, 54 (0:2), Qorqon, 61 (0:3), Ristovski, 64 (0:4), CiesLevicz, 69 (1:4), Qavranoviç, 79 (1:5)
İlk oyun - 0:2
 
"Vikinqur” (Farer adaları) - "Hafnarfyordur” (İslandiya) 0:2
Qollar: Lennon, 79-pen, Valdimarsson, 90+1
İlk oyun - 1:1

"Buduçnost” (Monteneqro) - "Partizan” (Serbiya) 0:0
İlk oyun - 0:2
 
19 iyul
 
20:00. "Dudelanj” (Lüksemburq) - APOEL (Kipr)
İlk oyun - 0:1
 
21:15. "Rusenborq” (Norveç) - "Dandalk” (İrlandiya)
İlk oyun - 1:1
 
21:30. "Kopenhagen” (Danimarka) - "Jilina” (Slovakiya)
İlk oyun - 3:1
 
21:30. "Kukesi” (Albaniya) - "Şerif” (Moldova)
İlk oyun – 0:1
 
22:00. "Lüdoqorets” (Bolqarıstan) - "Jalgiris” (Litva)
İlk oyun – 1:2
 
22:15. "Maribor” (Sloveniya) - "Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)
İlk oyun -2:1
 
22:30. "Zalsburq” (Avstriya) - "Hibernians” (Malta)
İlk oyun – 3:0
 
22:45. "Legiya” (Polşa) - "Mariehamn” (Finlandiya)
İlk oyun - 3:0
 
22:45. "Seltik” (Şotlandiya) – "Linfild” (Şimali İrlandiya)
İlk oyun – 2:0
 
23:15. "Honved” (Macarıstan) - "Hapoel” (Beyer Şeva, İsrail)
İlk oyun - 1:2 




109     
Reklam

Reklam